MECHANIK - ÚDRŽBÁŘ

Silence. The most natural type of comfort.

MECHANIK - ÚDRŽBÁŘ . K POSÍLENÍ NAŠEHO TÝMU V ZÁVODĚ V DRNOVICÍCH

POŽADAVKY:

  • SOU/SŠ technického zaměření
  • Znalost hydraulických systémů výhodou
  • Znalost instalace elektrických a elektronických prvků velkou výhodou
  • Ochotu pracovat v třísměnném režimu
  • Řidičský průkaz sk.B
  • Pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Opravy a montážních linek a přídavných zařízení
  • Provádění pravidelných servisních zásahů a preventivních prohlídek
  • Návrhy ke zlepšení

NABÍZÍME:

  • Motivující pracovní a finanční podmínky
  • Firemní benefity (13. plat, bonusy/prémie, týden dovolené navíc, závodní stravování, občerstvení na pracovišti,..)
  • Podporu zvýšení pracovní kvalifikace
  • Nástup dohodou, možno ihned
  • Místo výkonu práce: Drnovice u Valašských Klobouk

Zájemci o pracovní místo zasílejte životopis na e-mail jaromir.uher@avs.sumiriko.com nebo se hlaste osobně u pana Jaromíra Uhra - Výrobní závod Drnovice. Nebo jednoduše vyplňte dotazník níže a my se vám rádi ozveme.

technical.jpg

Napište nám. Nebo nám prostě zavolejte.

+420 577 311 411